27.7.2019 - Bohemia 4.etapa - Filipov - krátká | ||
Kategorie: H21B 3.10 km, 19 kontrol | ||
1. | Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka | 35:42 |
2. | Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice | 35:52 + 0:10 |
3. | Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha | 39:37 + 3:55 |
4. | Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha | 39:48 + 4:06 |
5. | Moravec Marek LPU8811 C OK Lokomotiva Pardubice | 40:34 + 4:52 |
6. | Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady | 40:57 + 5:15 |
7. | Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín | 41:18 + 5:36 |
8. | Svoboda Jakub ROU9301 C SKOB Roudnice nad Labem | 42:13 + 6:31 |
9. | Šmaus Antonín TJN0001 C OOB TJ Tatran Jablonec | 42:17 + 6:35 |
10. | Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov | 42:39 + 6:57 |
11. | Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 43:39 + 7:57 |
12. | Bereczki Máté 3909005 390 SZEGEDI VASUTAS SE | 44:24 + 8:42 |
13. | Pelc Václav CST6702 C OB Strakonice | 46:35 + 10:53 |
14. | Štambuk Mario 2119203 211 OK MERZ | 46:53 + 11:11 |
15. | Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga | 47:15 + 11:33 |
16. | Janeček Mirek TJN9804 C OOB TJ Tatran Jablonec | 47:24 + 11:42 |
17. | Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga | 47:32 + 11:50 |
18. | Štambuk Andro 2119905 211 OK MERZ | 47:59 + 12:17 |
19. | Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec | 48:25 + 12:43 |
20. | Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec | 49:18 + 13:36 |
21. | Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové | 49:22 + 13:40 |
22. | Brettschneider Moritz 3418607 341 KAULSDORFER OLV BER | 49:52 + 14:10 |
23. | Viczián Péter 3908727 390 SZEGEDI VASUTAS SE | 51:25 + 15:43 |
24. | Málek Martin CST8902 C OB Strakonice | 52:12 + 16:30 |
25. | Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja | 53:06 + 17:24 |
26. | Malý Jakub N019102 N01 NEREGISTR | 53:52 + 18:10 |
27. | Ransdorf Jakub TAP9805 C KOB Tretra Praha | 55:54 + 20:12 |
28. | Studer Dominic 6389903 638 OLG MURTEN | 56:28 + 20:46 |
29. | Systad Audun Midttun 5019803 501 LYN SKI | 56:49 + 21:07 |
30. | Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk | 58:48 + 23:06 |
31. | Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orientee | 59:03 + 23:21 |
32. | Štambuk Matej 2119504 211 OK MERZ | 59:12 + 23:30 |
33. | Koiser Bernd 1228707 122 HSV OL WIENER NEUST | 59:43 + 24:01 |
34. | Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany | 60:09 + 24:27 |
35. | Krejbich Daniel TJP9901 C TJ Sokol Troja | 61:20 + 25:38 |
36. | Mahou Alvaro 2419302 241 COTA TORREJON DE AR | 62:42 + 27:00 |
37. | Kopasz Róbert 4019210 401 KALOCSAI TERM | 63:38 + 27:56 |
38. | Kříž Jan N067501 N06 NEREGISTR | 65:06 + 29:24 |
39. | Tóth Péter 4039601 403 PÉCSI OE SPORTKOR | 67:05 + 31:23 |
40. | Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Litvínov | 67:57 + 32:15 |
41. | Štambuk Dario 2115901 211 OK MERZ | 70:36 + 34:54 |
42. | Zideluns Mikelis 4518512 451 AUSEKLIS | 72:36 + 36:54 |
43. | Zvagulis Ricards 451 451 AUSEKLIS | 82:40 + 46:58 |
44. | Bersuck Lukas 3549502 354 BIELEFELDER TG | 85:46 + 50:04 |
Šperl Milan N058001 N05 NEREGISTR. NEJDEK DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |